İletişim

Volkan Senemoğlu +90 543 650 2730

Sepetim

Hakkımızda

     

BİZ KİMİZ VE OUTDOOR REKLAM NEDİR


          Gelişen ve hızla büyüyen outdoor reklam pazarında üretici olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz .Amacımız sektörde daha profesyonel ürünler üretmek ve daha iyi hizmet vermektir. Bir yıllık arge neticesinde geliştirdiğimiz hammadde ile sağlam dayanıklı ürünler üretmekteyiz . Amacımız  pazarda üretilen ve satışı hızla devam eden ürünlerde yenilikçi değişiklikler yapmayı kapsamaktadır . Dünya outdoor reklam pazarında geliştirdiğimiz ürün ile seri üretim tekniğini birleştirerek hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmekteyiz. Fabrikamız gebze kimyacılar sanayisinde 4000 mt kare alanda 23 kişilik bir ekip ile hizmet vermektedir.  Reklam sektöründe 16 yıldır çeşitli alanlarda faliyet göstermekteyiz. Tecrübeyi ve kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek siz müşterilerimize hizmet vermek başlıca ilkemizdir.

 

 

                                                    BİZ NEDEN FARKLIYIZ

 

       Piyasada üretilen üretim tekniklerinin dışında avantaj sağlayacak bir hammadde ile üretim yapmaktayız. Ürünler üzerinde yaptığımız özellikler  kırılmaz,çizilmez,paslanmaz,,su geçirmez, hızlı üretim,az iş gücü, daha şık görünen ve %15 fiyat avantajı sağlayan ürünler olmasıdır.Toplamda farklı alandarda kullanılan 23 adet outdor ürünleri üretiyoruz . Firmamızın ürettiği ürünler dışında tasarlamış olduğunuz outdoor ürünlerizi istediğiniz şekilde size özel üretiyoruz.


 

                           NEDEN  BU  ÜRÜNÜ  TERCİH  ETMELİ

 

  

 

 

 

                KALİTELİ ÜRÜN               HIZLI ÜRETİM                  FİYAT AVANTAJI


 

 

 

 

 

 

 

 

                                        

 

                                         ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA

 

 

       1- KIRILMASI ÇOK ZOR

  Ürün çekiç darbesine maruz kaldığında alüminyum veya sac ezilirken VDA teknolojisi ile üretilen ürün ezilmiyor veya kırılmıyor

        2-  SU GEÇİRMİYOR 

  Ürün üzerinde kritik noktalarda ek yeri yoktur. Kapakta kullanılan conta araçlarda kullanılan kapı contasıdır. Yıllarca dayanabilen hava kanallı çelik takviyeli bir contadır .

       3- BOYANIN ÇIKMAMASI VE SOLMAMASI

  Ürün istediğiniz ral kodu ile üretiliyor ancak  üzerindeki  boya deyildir. Ürün kalıplama esnasında (patentli ) firmamızın geliştirdiği bir epoksi malzeme ile 400 mikron kaplanmakta ve 200 derece fırında 13 dakika kürleşmesi beklenmektedir. Bu yapılan işlem zor çizilen darbelerde form değiştirmeyen soyulmayan uv dayınımlı güneşte solmayan bir ürün  üretme imkanı vermektedir.

        4- PASLANMAMASI

   Ürün termoset polimer olmasından dolayı dış oratmda hiçbir aşınma belirtisi göstermez .paslanmaz oksidasyon veya korozyon yapmaz köpüklenmez ve aşınmaz bir malzemedir.

 

    

 

         5- SAĞLIK YÖNÜNDEN SAKINCASI VARMI

    Termoset polimer hammaddesi ile dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı  gıda temaslı ürünler üretilmektedir.

 

    

 

        5- ISI İLETİMİ DÜŞÜK OLMASI
 

    Ürün kullanılan hammadenin ısı iletimi çok düşüktür bu nedenle ürün içerisine güneşin etkisinden dolayı sıcağın artması zorlaşacak ve özellikle ürün sıcak bölgelerde sorunsuz çalışabilecektir

piyasada üretilen alüminyum ısı iletim değeri .................237 k.W/m derece

firmamızın ürettiği VDA malzemesi ısı iletim değeri........0,049 k.W/m derece

 

 

     6-HIZLI ÜRETİM

  

   Firmamızın geliştirdiği üretim tekniği ile müşterilerimize daha hızlı cevap verebilmekteyiz.

 

  

     8-İSTENİLEN ŞEKİLDE ÜRETİLEBİLMESİ

   

    Piyasada üretilin ürünler (X.Y)  2 boyutlu olan ektrüzyon tekniği ile üretilmektedir.Bu üretim şekli 2 form üzerine kıstlanmış ,istenilen şekil verilememektedir. VDA ile üretim    (X.Y.Z) 3 boyutludur ve istenilen tüm fomlarda üretilmektedir. Hayal gücünün zorlayabildiği tüm ürünler rahatlıkla üretilmektedir.

 

     9-İLK ÜRÜNLE BİNİNCİ ÜRÜN AYNI ÇIKMASI

   

    Ürünler smc kalıp ile üretildiğinden tüm çıkan ürün aynı özellik ve ölçüde üretilmektedir.

 

     10 – ÇALINMA RİSKİ

    Ürün katalizör ilavesi ile form verilip ısıl işlem gördükten sonra tekrar geri dönüşüm yapılmamaktadır .Hurdası veya atığının  bir maddi karşılığı yoktur bu durum çalınma riskini ortadan kaldırılmıştır.

 

      11- ÖMRÜ

   Termoset polimer ürünün bilinen ömrü 120 yıldır.

  

 

 

 

     12-TEKNİK SPEKTLER